درباره ما

0
فراگیر کنونی
0
تعداد کل شعب در ایران
0
تعداد اساتید
0
تعداد فراگیران از شروع فعالیت

درباره مجتمع فنی تهران

مجتمع فنی تهران در سال ۱۳۵۸ تاسیس و در تاریخ ۱۳۶۱/۱۰/۲۳ با شماره ثبت ۴۶۴۸۹ ثبت گردید.

مجتمع فنی تهران مأموریت خود را گسترش و ارتقای خدمات آموزشی، تولید و انتشار کتب، نشریات، ارائه محصولات و خدمات مبتنی بر ICT در حوزه فنآوری، هنر و کسب و کار تعریف میکند. این سازمان به عنوان یکی از بزرگترین مؤسسات آموزشی- فرهنگی و انفورماتیک در بخش خصوصی، قلمروی فعالیت خود را تمام مناطق ایران، حضور مؤثر درخاورمیانه، به خصوص کشورهای فارسی زبان و همکاری با سایر کشورها ترسیم میکند. مدیریت دانش محور، ارتباط مستقیم با صنعت و تلاش برای ارائه فعالیتهای متناسب با هزاره سوم در جهت کارآفرینی و اشتغال مؤثر، وجه تمایز این سازمان است.

مجتمع فنی تهران نمایندگی ساری

مجتمع فنی تهران نمایندگی ساری از سال ۱۳۸۱ افتخار خدمت به مردم استان مازندران را از طریق آموزش دوره های تخصصی و فوق تخصصی کامپیوتر – نرم افزارهای فنی و مهندسی –دوره های متنوع کودک و نوجوان –زبان خارجه – مدیریت کسب و کار–عکاسی حرفه ای و صنایع و آموزش به شیوه E-learning   به عنوان قویترین و بزرگترین مرکز آموزش در سطح استان می باشد را دارد.

این نمایندگی با فضایی آرامش بخش بالغ بر ۲۰۰۰ متر مربع و دارای سایت های مجهز به رایانه و تجهیزات مختلف PLC- Wireless Monitoring – Router- سوئیچ – دیتا پروژکتور و دوره عکاسی حرفه ای به همراه دپارتمان مجهز و دوره های متنوع کودکان در شهرستان ساری آمادگی دارد تا به بهترین نحو به هم شهریان عزیز خدمت رسانی کند.

گواهی‌نامه‌ها:

  • مدرک دو زبانه مجتمع فنی تهـران
  • گواهــینامه بین‌المللی City & Guilds انگلستان

 

امکانات این مجموعه:

  • لابراتوار‌های مجهز به سیستم‌های حرفه‌ای برای اجرای برنامه‌های گرافیکی
  • کلاس‌های مجهز برای برگزاری دوره‌های هنر، مد و لباس، معماری داخلی و طراحی
  • فضای باز جهت جلسات دانش‌پژوهان
  • کلاس‌های آموزشی استاندارد
  • کلاس مجهز برای برگزاری کلاسهای عکاسی
  •   دپارتمان کودک و نوجوان

این نمایندگی با در دست داشتن شعار “تو تخصصت بهترین باش” با اساتید مجرب، کادری حرفه ای و خلاق، ایجاد فضای صمیمی و دوستانه همواره در تلاش است آموزش‌های به‌روز و استاندارد را برای فراگیران خود ارائه نماید. مشاوران متخصص و تحصیلکرده ما در قسمت آموزش در هر زمینه، یاری‌رسان فراگیران بوده تا در تخصص خود بهترین و برای بازار کار آماده شوند. 

این مجموعه با مدیریت مهندس پویا نجفی خدمت رسانی به هم استانیهای عزیز را برای خود افتخار دانسته و در این راه از هیچ گونه کوششی دریغ نخواهد کرد.