UCMAS چیست؟

بسیاری از افراد با شنیدن نام UCMAS یا چرتکه، ذهنشان به سمت ریاضی و محاسبات می رود در حالیکه تقویت دروس ریاضی تنها یکی از اهداف بزرگ این دوره می باشد.

UCMAS یک برنامه انحصاری و علمی اثبات شده برای پرورش ذهن و خلاقیت می باشد که برای کودکان طراحی شده است، که قدرت ذهنی پنهان خود را در سن پایین تر توسعه دهند و پیشرفت مغزشان را به اوج خود برسانند.
در این سیستم هر فردی می تواند بنا به سلیقه در شاخه مورد نظر خود، بهترین باشد. برای مثال یک مدیر کارامد، مهندس یا هنرمند خلاق و یا یک پزشک حاذق.

این برنامه پیشگام شرکت بین المللی UC است و تا به امروز بیشترین موفقیت را داشته است. در کنار برنامه های نوآورانه و تکنیک های آموزشی مدرن، نه تنها مغز را تحریک می کند، بلکه توانایی خود را برای مستقل کردن محاسبات ذهنی در ذهن خود نیز آموزش می دهد.

به دلیل نتایج اثبات شده UCMAS در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده است. برای انجام محاسبات ذهنی، بدون در نظر گرفتن پیچیدگی، تنها از مغز استفاده می شود. آنچه که در ابتدا به نظر غیرممکن است با UCMAS واقعی می شود!

 

باشگاه فارغ التحصیلان

تمامی فراگیران مجموعه آموزشی UCMAS ایران پس از فارغ التحصیلی می توانند در باشگاه فارغ التحصیلان ثبت نام کنند و از تسهیلات آن بهره مند گردند. از مهمترین اهداف این باشگاه، باز آموزی و به روز رسانی فراگیران است و فارغ التحصیلان با حضور در این کلاسها دائما یافته هایشان را برای آمادگی حضور در مسابقات مختلف مرور می کنند.

مسابقات بین المللی UCMAS

مسابقات UCMAS همواره از اهمیت بالایی برخوردار هستند زیرا برای ذهن های چابک کودکان، موقعیتی را فراهم می نمایند که مهارت های ذهنی خود را نشان داده و با بهترین ها رقابت کنند. در بیست و یکمین دوره مسابقات جهانی با حضور 33 کشور عضو این آکادمی، نخبگان ایرانی رتبه نخست جهانی را کسب کردند.

دوره UCMAS بر اساس استاندارد های جهانی و با مدرک معتبر بین المللی در مجتمع فنی تهران نمایندگی ساری زیر نظر برترین اساتید  در حال برگزاری می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *